Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
2 marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena, Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew, Michał, Paweł, Piotr, Radosław, Symplicjusz
Do końca roku zostało
305 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1474
mod_vvisit_counterWczoraj2335
mod_vvisit_counterW tygodniu3809
mod_vvisit_counterW miesiącu3809
mod_vvisit_counterOgółem4435733

Twoje IP: 3.238.36.32
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

bal_5Karnawał to czas hucznych zabaw, tańców, maskarad. Trudno sobie wyobrazić, żeby w naszej szkole nie odbył się bal. Na to wydarzenie uczniowie czekają cały rok. W tym roku bal karnawałowy odbył się w szczególnych warunkach. 10 lutego 2021r. do szkoły przybyły postacie z bajek, gier i świata pełnego wyobraźni. Ze względów sanitarnych nie było możliwości na wspólne zabawy wszystkich klas. Każda klasa bawiła się osobno. Pomimo tych trudnych okoliczności zabawy i proponowane przez nauczycieli konkursy wywołały wiele uśmiech na twarzach najmłodszych uczniów.  Dzieci chętnie brały udział w zabawach, tańcach i prezentacjach swoich strojów. Mamy nadzieję, że na kolejnym balu będą mogły uczestniczyć jednocześnie wszystkie klasy I – III.