Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
2 marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena, Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew, Michał, Paweł, Piotr, Radosław, Symplicjusz
Do końca roku zostało
305 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1488
mod_vvisit_counterWczoraj2335
mod_vvisit_counterW tygodniu3823
mod_vvisit_counterW miesiącu3823
mod_vvisit_counterOgółem4435747

Twoje IP: 3.238.36.32
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

walentynki_14Dzień Św. Walentego obchodzony 14 lutego określany jest dniem zakochanych. Również w naszej szkole to dzień szczególny, dzień miłości i przyjaźni. Czerwone dekoracje w przeważającej części w formie serduszek już od tygodnia wprowadzały uczniów klas I-III w walentynkowy nastrój. Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynka, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowi posłańcy odpowiednio posegregowali pocztę i rozdali wszystkim adresatom. W tym roku szkolnym postanowiono uatrakcyjnić obchody tego święta i umożliwić świętowanie również klasom starszym. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt. ”Walentynka dla mojej szkoły”. Zadaniem konkursowym było oczywiście wykonanie najpiękniejszej walentynki. Na uczniów klas IV-VIII czekało utrudnienie, gdyż ich zadaniem było wykonanie walentynki wraz z wyznaniem. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Nasi uczniowie są zawsze chętni do różnorakich działań. Głosowanie odbyło się na profilu facebookowym naszej szkoły.

W kategorii klas 1-3 zwyciężyli:

  • 1 miejsce – Dawid Pilarz kl. II
  • 2 miejsce – Julia Stadnik kl. II
  • 3 miejsce – Karolina Owczarek kl. II

W kategorii klas 4-8 zwyciężyli:

  • 1 miejsce – Dawid Litwin kl. IV
  • 2 miejsce – Grazian Mainka kl. VIII
  • 3 miejsce – Martyna Schreiber kl. IV

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i stworzenie tak pięknych prac. Szczególnie cieszymy się, że wśród uczniów klas IV-VIII ujawniły się literackie talenty