Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

szachy_24W dniu 2 czerwca 2022 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi rozegrany został kolejny turniej szachowy. Tym razem uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Reńska Wieś rywalizowali ze sobą o tytuł najlepszego szachisty Gminy. Po majowym turnieju juniorów frekwencja również dopisała. Do turnieju zgłosiło się 48 uczniów, którzy reprezentowali wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gminy Reńska Wieś. Turniej rozegrany został w 3 kategoriach wiekowych, kl. I-III, IV-VI oraz VII-VIII. Najlepsi uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz karty podarunkowe do wykorzystania w Odrzańskich Ogrodach. Nagrody wręczył Wójt Gminy Reńska Wieś Pan Tomasz Hubert Kandziora, który był jednocześnie  fundatorem nagród. Uczniowie Z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokrzywnicy spisali się bardzo dobrze. W klasyfikacji klas I-III I miejsce i tytuł szachowego mistrza Gminy Reńska Wieś zdobył Tomasz Weinkopf a III miejsce w tej samej kategorii wywalczył Klimczyk Marcel z klasy I. Wśród najstarszej grupy klas VII-VIII srebrny medal zdobył Benek Kacper. Wszystkim uczniom naszej szkoły należą się słowa uznania za udział w turnieju oraz dobre miejsca w ogólnej klasyfikacji.