Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
12 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Antonina, Bazyli, Jan, Leon, Onufry, Wyszemir
Do końca roku zostało
203 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2672
mod_vvisit_counterWczoraj3906
mod_vvisit_counterW tygodniu16813
mod_vvisit_counterW miesiącu42522
mod_vvisit_counterOgółem12471357

Twoje IP: 18.97.9.168
,

Do wakacji

Miłej nauki :)

W dniach 28-30 maja 2025r. uczniowie klas 4-8 odwiedzili stolicę. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od obejrzenia panoramy miasta z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Następnie byliśmy w interaktywnym Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejny dzień spędziliśmy na zabawie i eksperymentach w Centrum Nauki Kopernik. Potem zwiedziliśmy Zamek Królewski i spacerowaliśmy po Starym Mieście. W ostatnim dniu wycieczki główną atrakcją było obejrzenie Stadionu Narodowego, nastepnie spacer po Łazienkach Królewskich i Wilanowie. Uczniowie ciekawie spedzili czas.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i Brama Brandenburska