Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
26 października 2020
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan
Do końca roku zostało
67 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj721
mod_vvisit_counterWczoraj2974
mod_vvisit_counterW tygodniu721
mod_vvisit_counterW miesiącu93002
mod_vvisit_counterOgółem4099277

Twoje IP: 18.215.62.41
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

Otrzesiny_10 30 września o godzinie 17.00 rozpoczęła się pierwsza w nowym roku szkolnym dyskoteka. Okazją do zabawy był Dzień Chłopca oraz przyjęcie czwartoklasistów do grona naszych uczniów, czyli "otrzęsiny". Muzykę prezentował Tobiasz z klasy VI.

Impreza rozpoczęła się otrzęsinami. Najmłodsi uczniowie obawiali się tego, co ich czeka, a ciekawość rosła z każdą chwilą. Najpierw zamieniono dzieci w koty, czyli pomalowano im twarze. Potem nadeszła chwila prawdy - Sprawdzenie sprawności fizycznej czwartoklasistów : wykonanie mostka (karkołomny wyczyn), przeczołganie się pod ławką (dobra zaprawa przed sprawdzianem), skoki na skakance (nie ma co podskakiwać), rzut do kosza piłką (warto mieć dobre oko). Następnie dzieci śpiewały piosenkę dla przedszkolaków - radości nie było końca. Kiedy wszystkim wydawało się, że dobrnęli do szczęśliwego końca, czekała jeszcze jedna niespodzianka : należało włożyć rękę do tajemniczego pudełka. W tym pudle czyhał "pająk", zepsute jajko, obślizgłe "gluty" i inne przyjemne rzeczy. W końcu nadszedł czas na wybory Mistera szkoły. Dziewczyny były zachwycone, bo nigdy nie widziały naszych chłopaków tak eleganckich. Wśród wesołej zabawy wygrał Tobiasz Madej, następny był Marcel Bich i trzeci Patryk Płachetka.
Zabawa była udana, wszyscy bawili się jak nigdy i z niecierpliwością czekają na następną dyskotekę.