Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
17 stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało
349 dni

Logowanie



Obecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
  • [Yahoo]
Teraz online:
  • Gości: 1
  • Robotów: 3

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj510
mod_vvisit_counterWczoraj1919
mod_vvisit_counterW tygodniu4696
mod_vvisit_counterW miesiącu41670
mod_vvisit_counterOgółem1465227

Twoje IP: 54.234.0.2
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2018-01-03 13:04:15
Member Katarzyna  
2017-12-17 18:34:32
Member Joanna Bęben  
2017-11-11 14:04:49
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

miłej nauki :)

To już po raz dziesiąty przedszkolaki, uczniowie klas I- VI, ich opiekunowie oraz rodzice spotkali się w naszej szkole, aby zaśpiewać lub zagrać kolędy i pastorałki. Celem naszej imprezy jest kultywowanie tradycji śpiewania kolęd w okresie Świąt Bożego Narodzenia w atmosferze zabawy i uśmiechu. Przybyło  około 160 dzieci z całego powiatu. W bieżącym roku wiele było wykonań w języku niemieckim, angielskim oraz w gwarze śląskiej.

Zorganizowanie festiwalu było możliwe dzięki pomocy i wsparciu następujących osób, instytucji i firm:

  • Urząd Gminy w Reńskiej Wsi
  • Helga i Jan Zmarzły
  • Ewelina i Tomasz Kabot
  • Restauracja AKROPOLIS
  • Firma WEMA
  • Iwona i Piotr Mainka
  • OSP  w Pokrzywnic
  • TSKN w Pokrzywnicy
  • Rada Rodziców przy ZS - P w Pokrzywnicy

Występy solistów, duetów i zespołów w kategoriach: przedszkola, klasy I –III oraz klasy IV – VI oceniało jury w składzie: panie Danuta Marzec i Krystyna Przezdzienk – Grzybek oraz pan Ryszard Sudół. Postanowiło ono przyznać następujące nagrody:

Kategoria:  PRZEDSZKOLA:
ZŁOTE  MIKROFONY  otrzymali:

  • Krzysztof Chromik z ZS – P w Reńskiej Wsi – opiekun: pani Danuta Kolasa
  • Zespół z  ZS - P w Pokrzywnicy – opiekun: pani Alicja Jasińska
  • Magdalena Wieczorek z ZG – S –P w Polskiej Cerekwi – opiekun: pani Martyna Sebesta

Pozostali wykonawcy otrzymali na pamiątkę spotkania książki oraz ścienne kalendarze.


Kategoria: KLASY I- III:
ZŁOTE  MIKROFONY  otrzymali:

  • Dominika Mutwin z ZS – P w Pokrzywnicy, oddział zamiejscowy w Łężcach – opiekun: pani Teresa Kosydor
  • Kamila Czartoryska z ZS - P w Reńskiej Wsi – opiekun: pani Iwona Mikrut


WYRÓŻNIENIA I STOPNIA otrzymali:

  • Martyna Siodlaczek z ZS – P w Pokrzywnicy, oddział zamiejscowy w Łężcach – opiekun: pani Jolanta Fundakowska
  • Duet: Martyna Gajdzica, Kamil Wilk z ZG – S – P w Pawłowiczkach – opiekun: pani Jolanta Jaracz
  • Zespół z ZS – P w Większycach, oddział zamiejscowy w Poborszowie – opiekun: pani Anna Cielniak


WYRÓŻNIENIA II STOPNIA otrzymali:

  • Natalia Smykała z ZS – P w Większycach, oddział zamiejscowy w Poborszowie – opiekun: pani Anna Cielniak
  • Duet: Letycja Damrat, Patrycja Piechulek z ZS – P w Pokrzywnicy, oddział zamiejscowy w Łężcach – opiekun: pani Teresa Kosydor


Kategoria: KLASY IV- VI:
ZŁOTE  MIKROFONY  otrzymali:

  • Karolina Kabot z ZS – P w Pokrzywnicy – opiekun: pani Joanna Bęben
  • Marta Barzantny ze SSP w Mechnicy – opiekun: pani Anna Cielniak
  • Simona Siodlaczek z ZS P w Pokrzywnicy – opiekun: pani Joanna Bęben
  • Duet: Nadin Mainka, Simona Siodlaczek z ZS – P w Pokrzywnicy – opiekun pani Joanna Bęben


WYRÓŻNIENIA I STOPNIA otrzymali:

  • Zespół CANTARE z ZG – S – P w Pawłowiczkach – opiekun: pani Monika Wasik – Rydzy
  • Zespół CZARUJĄCE ŚNIEŻYNKI z ZS – P w Pokrzywnicy – opiekun: pani Joanna Bęben
  • Zespół ŚNIEŻYNKI z ZS – P w Pokrzywnicy – opiekun: pani Joanna Bęben


WYRÓŻNIENIA II STOPNIA otrzymali:

  • Zespół z ZG – S – P w Długomiłowicach – opiekun: pani Maria Kalbron
  • Zespół ze SSP w Mechnicy – opiekun: pani Anna Cielniak


Bardzo dziękujemy sponsorom za pomoc w zorganizowaniu imprezy, uczniom, nauczycielom i rodzicom za przybycie. Jesteśmy przekonani, że spotkamy się
za rok, bo przecież festiwal na stałe wpisał się do kalendarium wydarzeń kulturalnych w naszej gminie.




Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokrzywnicy: Dominika Ilnicka oraz Denis Nol za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz pasje naukowe w roku szkolnym 2012-2013 otrzymali szczególne wyróżnienie, którym jest stypendium dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2013/2014 przyznawane przez Urząd Marszałkowski województwa opolskiego.

 

 

Absolwenci Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pokrzywnicy są jednymi z 209 uczniów z terenu całego województwa opolskiego, które z rąk Kuratora Oświaty Pani Hanny Bilik i Wojewody Opolskiego odebrali stypendium w dniu 20 stycznia 2014r w czasie uroczystej gali.

Więcej artykułów…

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code