Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
20 stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało
346 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2198
mod_vvisit_counterWczoraj3981
mod_vvisit_counterW tygodniu12623
mod_vvisit_counterW miesiącu57457
mod_vvisit_counterOgółem5204790

Twoje IP: 3.84.132.40
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

serce_3Na terenie szkoły pojawiło się wielkie czerwone serce. Jest ono przeznaczone do zbiórki plastikowych nakrętek. Akcja, w której uczniowie naszej szkoły systematycznie brali udział powieksza swój zasięg. Dzięki tej niezwykłej konstrukcji uczniowie i mieszkańcy Łężec mogą swoim drobnym gestem wspomóc osoby potrzebujące pomocy. Bardzo dziękujemy panu Franciszkowi Marxowi za wykonanie serca i panu sołtysowi Janowi Pleshowi za pomoc w realizacji inicjatywy mieszkańców Łężec. Zachęcamy wszystkich do wspólnej akcji zbierania nakrętek.