Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
27 maja 2019
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało
219 dni

Do wakacji

Miłej nauki :)

zajecia_25W drugim tygodniu listopada 2018r. postanowiliśmy „uchylić drzwi” naszych sal przedszkolnych i zaprosić na wspólne zajęcia rodziców. Pierwsze zajęcia otwarte odbyły się 7 listopada w oddziale przedszkolnym w Łężach, natomiast kolejne - 8 listopada w Publicznym Przedszkolu w Pokrzywnicy. Głównym celem zajęć było kształtowanie poczucia przynależności narodowej i postawy patriotycznej oraz poszerzenie wiedzy na temat historii Polski. Przedszkolaki poznały legendę o powstaniu państwa polskiego, utrwalały znajomość polskich symboli narodowych, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz brały udział w zabawach ruchowych nawiązujących do tematyki patriotycznej. Doskonały swoje umiejętności w zakresie zdolności kojarzenia, skupiania uwagi, współdziałania w grupie. W trakcie zajęć wykazały się znajomością zasad zachowania podczas wykonywania hymnu. Wszystkie dzieci chętnie i aktywnie brały udział w zajęciach przysparzając tym samym wiele dumy i radości swoim rodzicom. Dziękujemy za radosną atmosferę i tak liczną obecność.