Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
23 maja 2022
Imieniny obchodzą
Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia, Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon
Do końca roku zostało
223 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2234
mod_vvisit_counterWczoraj3340
mod_vvisit_counterW tygodniu2234
mod_vvisit_counterW miesiącu80329
mod_vvisit_counterOgółem5629372

Twoje IP: 3.236.50.79
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Konkurs-Piosenki-Angielskiej-i-Niemieckiej-regulamin-karta-zgłoszenia.pdf)Regulamin konkursu "You are the music"376 Kb

 

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

Pomimo naszych starań i zaangażowania w organizację półkolonii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pokrzywnicy informuję, że ze względu na najnowsze wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące minimalnej powierzchni sal (4m2/osobę, łącznie z wychowawcą) , nie jesteśmy w stanie w obecnej sytuacji epidemicznej, zapewnić naszym wychowankom odpowiedniej opieki podczas półkolonii.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokrzywnicy

Beata Młynarczyk

Szkolne koło PCK organizuje zbiórkę artykułów szkolnych oraz papierniczych na rzecz pomocy Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Domu Dziecka w Opolu, oraz Młodzieżowego Centrum Leczenia Nerwic w Zawadzie. Co zbieramy: zeszyty, pióra, zmaziki, pisaki, markery, bibuła, kolorowe papiery, kleje, ołówki, bloki, teczki a4 i a3, brystole artystyczne, materiały: koronki, koraliki itp.  Mogą być to wszelkiego rodzaju farby, bloki papiery, taśmy, kleje, pistolety na klej włóczki, muliny. Zbiórka trwa do 21 grudnia. Rzeczy należy dostarczać do placówki Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Pokrzywnicy lub Łężcach. W przypadku pytań można kontaktować z opiekunem Szkolnego koła PCK p. Karoliną poprzez e-dziennik lub aplikację Teams.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Drodzy Państwo,

W związku z kolejnym przypadkiem zachorowania na SARS–COV-2 informuję, że od jutra tj. 21.10.2020 do 26.10.2020 uczniowie klas I- III (oddział w Łężcach) wraz z rodzicami i starszym rodzeństwem, decyzją PPIS zostają objęci kwarantanną, czyli bezwzględnie pozostają w domach. W dniu jutrzejszym osobiście będzie się kontaktował z Państwem w tej sprawie Sanepid.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokrzywnicy

Beata Młynarczyk

W dniu 14.10.2020r.

sekretariat będzie pracował w TRYBIE ZDALNYM

W dniach 15.10.2020r. oraz 16.10.2020r.

będzie pracował od godz.7:30 do godz.12:30

w TRYBIE STACJONARNYM,

a od godz. 12:30 do godz.15:30

w TRYBIE ZDALNYM

Więcej artykułów…