Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
27 maja 2019
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało
219 dni

Do wakacji

Miłej nauki :)

niepodleglosc_7W związku z nadchodzącą setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pokrzywnicy bierze aktywny udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała”. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci. Projekt ten składa się z różnorodnych zadań. Dnia 9 listopada 2018 roku o godzinie 11.11. cała społeczność uczniowska wraz z gronem pedagogicznym zrealizowała jedno z nich. Przyjmując postawę patriotyczną uroczyście odśpiewała Hymn Polski – Mazurka Dąbrowskiego. Dzieci przedszkolne wraz z uczniami klas I-III przygotowały także krotką inscenizację z okazji dnia 11 listopada prezentując tańce i piosenki o tematyce patriotycznej.