Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
20 lutego 2019
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon, Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało
315 dni

Do wakacji

Miłej nauki :)

niepodleglosc_7W związku z nadchodzącą setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pokrzywnicy bierze aktywny udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała”. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci. Projekt ten składa się z różnorodnych zadań. Dnia 9 listopada 2018 roku o godzinie 11.11. cała społeczność uczniowska wraz z gronem pedagogicznym zrealizowała jedno z nich. Przyjmując postawę patriotyczną uroczyście odśpiewała Hymn Polski – Mazurka Dąbrowskiego. Dzieci przedszkolne wraz z uczniami klas I-III przygotowały także krotką inscenizację z okazji dnia 11 listopada prezentując tańce i piosenki o tematyce patriotycznej.