Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
29 marca 2020
Imieniny obchodzą
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz, Ostap, Wiktoryn
Do końca roku zostało
278 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
  • [Yandex]
Teraz online:
  • Gości: 2
  • Robotów: 3

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj838
mod_vvisit_counterWczoraj3307
mod_vvisit_counterW tygodniu21134
mod_vvisit_counterW miesiącu80695
mod_vvisit_counterOgółem3437278

Twoje IP: 34.204.171.214
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2020-03-27 12:28:02
Member Joanna Bęben  
2020-03-19 9:44:54
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

andrzejki_11W środę 28 listopada 2019r w oddziale przedszkolnym w Łężcach zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki.  Od samego rana w sali można było spotkać niezliczoną rzeszę wróżek, magików, czarownic i czarodziejów. Pani Sybilla i pani Ola  zabrały dzieci do świata magii i czarów. Różnymi sposobami odkrywały z przedszkolakami tajemnice losu. Dzieci dowiedziały się co czeka ich w niedalekiej  lub bardziej odległej przyszłości. Wróżki zadbały o to, by dzieci mogły dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywały w przyszłości. Okazało się, że mury naszego przedszkola opuszczą policjant, strażak, piosenkarz, piłkarz, lekarz....Pływające na wodzie rurki oraz losowanie imion pokazały kto z kim będzie się przyjaźnił. Wróżby przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce. Natomiast 29 listopada 2019r z okazji Andrzejek do Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy przybył niesamowity gość. Ku zdziwieniu wszystkich dzieci na miotle przyleciała prawdziwa Baba Jaga. Jej ciemny ubiór, zakrzywiony nos oraz miotła wywołały spory niepokój u przedszkolaków. Jednak już po chwili z wielką ochotą i radością włączyły się do wspólnej zabawy. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku, serduszek z imionami przyszłych wybranków, kolorowych karteczek i innych przedmiotów, za pomocą których można się było dowiedzieć, co nas czeka w przyszłości i czy spełnią się nasze marzenia. Dzieci z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i brały udział w różnych wróżbach i zabawach. Skoczna muzyka porywała do tańca a w przerwie dzieci mogły częstować się smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Wszyscy bawiliśmy się super. Czy wróżby się spełnią? – nie wiadomo, ale pewne jest, że przyniosły wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.