Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
27 listopada 2020
Imieniny obchodzą
Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian, Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz
Do końca roku zostało
35 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1668
mod_vvisit_counterWczoraj3421
mod_vvisit_counterW tygodniu14588
mod_vvisit_counterW miesiącu85695
mod_vvisit_counterOgółem4204909

Twoje IP: 18.232.146.10
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

poczta_416 i 19 października 2020 roku dzieci z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy oraz oddziału w Łężcach wzięły udział w obchodach  Dnia Poczty Polskiej. Podczas zajęć przybliżono najmłodszym zawód listonosza oraz pracownika urzędu pocztowego. Następnie w formie historyjki obrazkowej przedstawiono etapy przebycia listu lub paczki od nadawcy do odbiorcy. Przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę, podzieliły się doświadczeniami, a później z wielkim zaangażowaniem wykonały kartkę dla swoich najbliższych, którą włożyły do koperty, z pomocą nauczyciela zaadresowały, przykleiły w wyznaczonym miejscu znaczek i włożyły do przedszkolnej skrzynki pocztowej. Zajęcia cieszyły się wśród najmłodszych dużym zainteresowaniem.