Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
2 marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena, Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew, Michał, Paweł, Piotr, Radosław, Symplicjusz
Do końca roku zostało
305 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1551
mod_vvisit_counterWczoraj2335
mod_vvisit_counterW tygodniu3886
mod_vvisit_counterW miesiącu3886
mod_vvisit_counterOgółem4435810

Twoje IP: 3.238.36.32
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

pizza_25Dzieci uwielbiają ten przysmak, dlatego nie mogliśmy pominąć takiego święta. W tym dniu przedszkolaki poznały historię pizzy: skąd pochodzi, jakie są jej rodzaje, jakich produktów trzeba użyć, żeby upiec to pyszne danie. Dzieci miały także możliwość stworzenia kolorowych, smakowicie wyglądających placków, używając do tego przeróżnych materiałów oraz stosując różne techniki plastyczne. Pomimo, iż pizze te były papierowe, bardzo rozbudzały nasze apetyty. Kulminacyjnym punktem było oczywiście zjedzenie przepysznej pizzy. Nasi wychowankowie jednak dobrze wiedzą, że należy zachować umiar i zdrowy rozsądek i nie jest to danie, które może zastąpić zdrowy posiłek. Jednak odrobina takiej pyszności, w tym wyjątkowym dniu, nikomu nie zaszkodzi.

Międzynarodowy Dzień Pizzy