Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
29 listopada 2021
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter
Do końca roku zostało
33 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2171
mod_vvisit_counterWczoraj2680
mod_vvisit_counterW tygodniu2171
mod_vvisit_counterW miesiącu79918
mod_vvisit_counterOgółem5058541

Twoje IP: 3.92.28.52
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

sniadanie_6Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mamy energię. lepiej się koncentrujemy i mamy dobry humor. To najlepszy start w nowy dzień. Właśnie w ten sposób, bardzo zdrowo przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy wraz z oddziałami zamiejscowymi w Łężcach wystartowały w 17 listopada 2021r. w nowy dla wielu z nas pracowity, ale jak się później okazało jakże ciekawy dzień! Udział w akcji Śniadanie Daje Moc stał się dla Przedszkolaków wspaniałym przeżyciem, które na długo zostanie w ich pamięci.