Z kalendarza

Dzisiaj jest
Sobota
20 kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor
Do końca roku zostało
256 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 1
  • Robotów: 2

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2474
mod_vvisit_counterWczoraj1894
mod_vvisit_counterW tygodniu13926
mod_vvisit_counterW miesiącu48480
mod_vvisit_counterOgółem2468564

Twoje IP: 18.212.239.56
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2019-04-17 8:46:33
Member Joanna Bęben  
2019-04-16 4:31:58
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

wiosna_14Uczniowie z klas IV- VIII w Pierwszy Dzień Wiosny mieli możliwość uczestniczyć w nietypowych zajęciach przygotowanych w ramach zajęć doradztwa zawodowego. Dzieci wzięły udział wiosennej edycji warsztatów malarskich. Ich gościem była malarka Pani Elwira Bancarz, która uczyła młodzież sztuki technik używania farb i pędzla. Malarka pokazała uczniom fragment swojej kolekcji pt.: „Kobiety”, które najczęściej maluje. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem, a warsztaty malarskie zaintrygowały niektórych uczestników spotkania. Spośród ucznió

w Szkoły Podstawowej w Pokrzywnicy A. Wroża i F. Porada zaprezentowali swój mały dorobek artystyczny. Uzyskali oni same pozytywne opinie od artystki. Starsi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z Panami Andrzej Krzysztoń, Romuald Eliminowicz zajmującymi się filatelistyką. Uczniowie z wielką uwagą i ostrożnością oglądali klasery, kolekcje znaczków. Filateliści podkreślili, jako ciekawostkę, iż najcenniejszy na świecie znaczek ukazał się 171 lat temu, który miał wartość jednego pensa, a jego znakiem graficznym był portret królowej Wiktorii. Pierwszy dzień wiosny stał się dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokrzywnicy atrakcyjną formą edukacji.

przedszkole_6

Zaproszeni goście odwiedzili również dzieci z przedszkola. Pani Elwira Bancarz opowiadała przedszkolakom w jaki sposób każdy , nawet młody człowiek może malować obrazy i stać się artystą. Natomiast Pan AndrzejKrzysztoń oraz Romuald Eliminowicz opowiadali wszystkim o swojej pasji - zbieraniu znaczków pocztowych.Gorące brawa od całego przedszkola oznaczały ,że spotkanie było ciekawe.

Najnowsze zdjęcia

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code