Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
26 października 2020
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan
Do końca roku zostało
67 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj747
mod_vvisit_counterWczoraj2974
mod_vvisit_counterW tygodniu747
mod_vvisit_counterW miesiącu93028
mod_vvisit_counterOgółem4099303

Twoje IP: 18.215.62.41
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

sprzatanie_1We wtorek, 22 kwietnia 2020 roku, wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie świata”. Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami na lekcji wychowawczej udali się na teren boiska i otoczenia szkoły. Opiekun samorządu uczniowskiego przeprowadził pogadankę z uczniami  na temat dbania o środowisko, a następnie podzielono uczniów na mniejsze grupy sprzątające. W tym roku z powodu pandemii akcja została zorganizowana na terenie szkoły. Wszyscy pracowali solidnie, mając świadomość, że chcą dbać o swoją przyszłość, dbając  o stan środowiska. To jedna z najbardziej atrakcyjnych akcji związanych z nauką o dbanie i otaczającą nas przyrodę!