Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
19 czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo, Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało
196 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1190
mod_vvisit_counterWczoraj4413
mod_vvisit_counterW tygodniu9496
mod_vvisit_counterW miesiącu83984
mod_vvisit_counterOgółem8341768

Twoje IP: 34.239.151.124
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

matematyka_1212 marca 2024r. obchodzony był Światowy Dzień Matematyki. Dzień ten został stworzony po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych ma na celu pokazanie innej strony tej nauki - matematyka może być przyjemna i dawać radość. Uczniowie klas 1-3 poprzez zabawę doskonalili swoje umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz integrowali się we wspólnym działaniu. Wśród aktywności matematycznych tego dnia wymienić należy: rozwiązywanie zadań z wykorzystaniem tablic multimedialnych i korzystanie z takich stron jak: www.matzoo.pl, www.wordwall.pl, www.digipuzzle.net. Uczniowie bawili się matematyką uczestnicząc w zabawach: „Matematyczne muchy”, „Ja mam, kto ma”, „Matematyczna wojna”, „Klamerkowe liczenie”, „Domino matematyczne”, „Kaboom”.Ponadto mogli wcielić się w klientów „Herbaciarni” i wykonać samodzielnie zakupy. Nie zabrakło również zadań z wykorzystaniem tangramów i maty do kodowania.Wszystkie działania przyniosły uczniom wiele radości.