Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Sobota
5 lipca 2025
Imieniny obchodzą
Antoni, Bartłomiej, Filomena, Jakub, Karolina, Michał, Przybywoj, Szarlota, Wilhelm
Do końca roku zostało
180 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj142
mod_vvisit_counterWczoraj7153
mod_vvisit_counterW tygodniu37642
mod_vvisit_counterW miesiącu26072
mod_vvisit_counterOgółem9731945

Twoje IP: 216.73.216.248
MOZILLA 5.0,

Do wakacji

Miłej nauki :)

ciastka_7Z końcem marca w ramach zajęć z j. niemieckiego odbyło się pieczenie jasnych i ciemnych ciasteczek maślanych (Sandgebaeck). Wszyscy uczniowie klasy drugiej aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu dwóch różnych ciast. Dzieci bezbłędnie reagowały na polecenia nauczycielki w języku niemieckim i podawały potrzebne składniki. Podczas gdy wycinaliśmy foremkami ciasteczka w kształcie wielkanocnych symboli podśpiewywaliśmy sobie piosenkę „Backen macht Spass”. Następnie chłopcy pilnowali, czy aby ciasteczka się dobrze wypiekają. Na długiej przerwie wszyscy w szkole zostali poczęstowani naszym przysmakiem. Z satysfakcją słuchaliśmy, że nasze ciasteczka są „lecker”.

Z końcem marca w ramach zajęć z j. niemieckiego odbyło się pieczenie jasnych i ciemnych ciasteczek maślanych (Sandgebaeck). Wszyscy uczniowie klasy drugiej aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu dwóch różnych ciast. Dzieci bezbłędnie reagowały na polecenia nauczycielki w języku niemieckim i podawały potrzebne składniki. Podczas gdy wycinaliśmy foremkami ciasteczka w kształcie wielkanocnych symboli podśpiewywaliśmy sobie piosenkę „Backen macht Spass”. Następnie chłopcy pilnowali, czy aby ciasteczka się dobrze wypiekają.

Na długiej przerwie wszyscy w szkole zostali poczęstowani naszym przysmakiem.

Z satysfakcją słuchaliśmy, że nasze ciasteczka są „lecker”.