Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
1 kwietnia 2020
Imieniny obchodzą
Chryzant, Grażyna, Hugo, Hugon, Katarzyna, Teodora, Tolisław, Zbigniew, Zbyszko
Do końca roku zostało
275 dni

Logowanie



Obecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
  • [MJ12]
  • [MSN]
  • [Yandex]
Teraz online:
  • Gości: 4
  • Robotów: 5

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3830
mod_vvisit_counterWczoraj3842
mod_vvisit_counterW tygodniu10627
mod_vvisit_counterW miesiącu3830
mod_vvisit_counterOgółem3449109

Twoje IP: 3.226.243.36
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2020-04-01 12:37:41
Member Joanna Bęben  
2020-03-19 9:44:54
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

su_3

Dnia 13.09.2019r w Publicznej Szkole Podstawowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pokrzywnicy odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przydział obowiązków i stanowisk jest następujący:

 

Rada Samorządu Uczniowskiego:

  • Natalia Behr – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
  • Szymon Bich – Zastępca Przewodniczącej
  • Wiktoria Hampf – skarbnik

Wyznaczono również sekcje wspomagające działalność samorządu:

1. Sekcja współpracy międzyoddziałowej:

  • przewodniczący klas

2. Sekcja porządkowa:

  • Natalia Nosol
  • Wiktoria Hampf
  • Natalia Hoerster

3. Sekcja dekoracyjna:

  • Emilia Kowalewska
  • Amelia Rusz
  • Aleksander Wroża
  • Emilia Siekierka
  • Wiktoria Sordyl

4. Sekcja imprez szkolnych:

  • Natalia Behr
  • Julia Gartlieb
  • Wiktoria Hirsz
  • Martyna Siodlaczek
  • Szymon Bich
  • Andrzej Arndt

5. Wolontariat:

  • Laura Swientek
  • Natalia Sochacka
  • Maja Grabowska
  • Julia Moszek

6. Zawodoznawstwo:

  • Barbara Weinkopf
  • Grazian Mainka
  • Denis Gartlieb

Opiekun samorządu: Karolina Drozdowska