Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
27 listopada 2020
Imieniny obchodzą
Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian, Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz
Do końca roku zostało
35 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1683
mod_vvisit_counterWczoraj3421
mod_vvisit_counterW tygodniu14603
mod_vvisit_counterW miesiącu85710
mod_vvisit_counterOgółem4204924

Twoje IP: 18.232.146.10
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

hymn_1We wtorek, 10 listopada uczniowie oraz nauczyciele ZSP w Pokrzywnicy w ramach świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, po raz kolejny wzięli udział w akcji MEN ,,Szkoła do hymnu’. W tym roku wszystko jest inaczej, większość uczniów uczy się zdalnie, nie możemy się gromadzić, a jednak tradycji stało się zadość, ponieważ uczniowie wraz z Panią Dyrektor, oraz nauczycielami o godz. 11.11 odśpiewali hymn państwowy ,,Mazurek Dąbrowskiego’’. Był to dla wszystkich czas zadumy, refleksji nad trudną drogą do wolności, nad patriotyzmem i postrzeganiem wolności, mając w pamięci ofiarność i poświęcenie wszystkich walczących. Trzeba przyznać, że uczniowie stanęli na wysokości zadania!