Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
14 maja 2021
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobiesław, Jeremiasz, Jeremi, Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało
232 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj231
mod_vvisit_counterWczoraj3023
mod_vvisit_counterW tygodniu10404
mod_vvisit_counterW miesiącu34237
mod_vvisit_counterOgółem4620420

Twoje IP: 3.80.6.131
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

hymn_1We wtorek, 10 listopada uczniowie oraz nauczyciele ZSP w Pokrzywnicy w ramach świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, po raz kolejny wzięli udział w akcji MEN ,,Szkoła do hymnu’. W tym roku wszystko jest inaczej, większość uczniów uczy się zdalnie, nie możemy się gromadzić, a jednak tradycji stało się zadość, ponieważ uczniowie wraz z Panią Dyrektor, oraz nauczycielami o godz. 11.11 odśpiewali hymn państwowy ,,Mazurek Dąbrowskiego’’. Był to dla wszystkich czas zadumy, refleksji nad trudną drogą do wolności, nad patriotyzmem i postrzeganiem wolności, mając w pamięci ofiarność i poświęcenie wszystkich walczących. Trzeba przyznać, że uczniowie stanęli na wysokości zadania!